Siūnu užuolaidas voniai/dušui ir terasai pagal individualius užsakymus. Specializuojuosi šioje siauroje srityje, nes manau, kad geriau puikiai išmanyti vieną siaurą sritį, negu daug sričių po truputį. 

Kaip pradėjau siūti užuolaidas?

Ieškojau užuolaidų savo terasai, tačiau pasiūlymai netenkino: ilgi terminai, buvo siūloma atvažiuoti į vietą, pakabinti karnizą ir pakabinti užuolaidas ir pan. Norėjau paprastesnio užsakymo be papildomų paslaugų. Vos pasiuvau užuolaidas, jas nupirko mano pirmasis klientas, tada kitas ir t.t. Supratau, kad noriu siūti užuolaidas tokiems žmonėms, kaip aš:

  • Kurie nori paprastai ir lengvai užsakyti.
  • Kurie nenori ilgai laukti užuolaidų.
  • Kurie geba patys nusipirkti karnizą ir jį pasikabinti.
  • Kurie patys gali pamatuoti aukštį ir plotį.
  • Kurie geba patys pakabinti užuolaidas.
  • Kurie uždirba vidutines pajamas.
  • Kuriems mieliau užsisakyti nuotoliniu būdu.

Dėl užuolaidų dušui buvo panaši situacija. Sunku buvo rasti nestandartinio aukščio ir pločio užuolaidas. Užuolaidų salonas pasiuvo labai gražią užuolaidą dušui, tačiau audinys netenkino, buvo plonas ir po skalbimo susigadino. Ieškojau storesnių ir tvirtesnių audinių. Nuo šiol savo klientams galiu pasiūlyti kokybiškesnes užuolaidas, nei nusipirkau pati.

Dušo užuolaidas, kurias siūlau savo klientams, naudoju savo namuose, stebiu kaip naudojasi, todėl galiu patarti iš praktinės pusės. Žemiau užuolaida mano duše iš storo ir tvirto audinio.

Labiausiai įkvepia pokyčiai mano klientų namuose, kai užuolaidos pakeičia vonios kambarį arba terasą. Vien tik pakeitus užuolaidas bendras vaizdas pasikeičia neatpažįstamai: užuolaidos sukurią grožį ir jaukumą. Pokyčių momentais galite pasigrožėti ir jūs, paspaudę mygtuką žemiau:

 

Terasose ir voniose, kurių nuotraukas talpinu šiame puslapyje, niekada nesu buvusi, nes užuolaidas siunčiu, bet visos yra artimos ir mylimos, lyg būtų artimiausių draugų, o prisiminus jų šeimininkus aplanko malonus džiugesys.

Mano darbo principai:
*Paprasta užsakyti nuotoliniu būdu;
*Trumpi terminai;
*Patogu atsiimti.

Užsakymus priimu nuotoliniu būdu, todėl užsisakyti užuolaidas galite neišėję iš namų, tereikia parašyti man žinutę. O atsiimti galite artimiausiame paštomate.