Turite nestandartinio dydžio dušą, o gal tiesiog ieškote ypatingos užuolaidos voniai?

Norite, kad būtų graži ir atspari vandeniui? Siūlau individualiai pasiūtas užuolaidas.

Dušo užuolaidos nauda:
🛁 Vonios grindys visada bus sausos;
🛁 Prausiantis bus keliais laipsniais šilčiau, negu atvirame duše;
🛁 Šalia dušo esantys baldai ir daiktai bus apsaugoti nuo vandens;
🛁 Užuolaida nemažina vonios kambario erdvės;
🛁 Vonia taps jaukesnė ir gražesnė;
Tegul jūsų namuose karaliauja grožis ir praktiškumas 🎀

Jeigu galite patys pasikabinti karnizą, tuomet tereikia pasakyti užuolaidos aukštį ir užuolaida bus atsiųstos į artimiausią paštomatą. Gavus užuolaidą, beliks ją išlyginti, pakabinti ir mėgautis atnaujintu interjeru.

Vonios užuolaida keičia bendrą vonios kambario vaizdą, jeigu užuolaida priderinta prie interjero, surišta prie sienos, patogi naudoti, ji ne tik puošia, bet ir džiugina vonios šeimininkus. Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir įvertinkite pokyčius voniose prieš ir po, pamatysite, kokią įtaką užuolaidos voniai daro bendram vaizdui.

Kaip užuolaidos voniai daro įtaką sveikatai?

Vonios kambarys – drėgna, šilta ir tamsi patalpa. Tai pačios palankiausios sąlygos gyventi ir daugintis pelėsiui, grybeliams ir bakterijoms. O mėgstamiausia mikroorganizmų vieta – tekstilė. Rankšluosčiai skalbiami kas savaitę, o užuolaida – kartą į metus. Todėl labai svarbu, kad užuolaida nebūtų įprasta kambarinė, bet specialiai pritaikyta vonios kambariui iš antibakterinio audinio. Jeigu kambarinę užuolaidą pakabintumėte vonioje ir pažiūrėtumėte pro mikroskopą, pamatytumėte kokia gausybė mikroorganizmų gali joje būti. Kai kurie jų neturi įtakos mūsų sveikatai, o kai kurie veikia jautrius asmenis, ypač turinčius kvėpavimo takų sutrikimų. Efektyviausia ne naikinti mikroorganizmus, bet nesudaryti sąlygų jiems veistis. 

Tegul jūsų namuose karaliauja grožis ir sveikata!

Vonios kambarys – svarbi namų dalis, kuri padeda sukurti gerą nuotaiką dienos pradžiai ir leidžia atsipalaiduoti vakare 🛀

Domina kaina? Kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam dušui atskirai, nes kiekvieno dušo dydis skiriasi. Išmatuokite ir parašykite žinutę su matmenimis, savo norais, pageidaujama spalva – paskaičiuosiu tikslią kainą. Nesvarbu, kur gyvenate, siunčiu į visus miestus per paštomatą.