Turite nestandartinio dydžio dušą ir ieškote nestandartinių matmenų užuolaidos savo vonios kambariui?

Siūlau individualiai pasiūtas užuolaidas, atsparias vandeniui.

Dušo užuolaidos nauda:
🛁 Vonios grindys visada bus sausos;
🛁 Prausiantis bus keliais laipsniais šilčiau, negu atvirame duše;
🛁 Šalia dušo esantys baldai ir daiktai bus apsaugoti nuo vandens;
🛁 Užuolaida nemažina vonios kambario erdvės;
🛁 Vonia taps jaukesnė ir gražesnė;
Tegul jūsų namuose karaliauja grožis ir praktiškumas 🎀

Jeigu galite patys nusipirkti ir patys pritvirtinti karnizą prie lubų arba sienų, tuomet tereikia pasakyti užuolaidos aukštį ir užuolaida bus atsiųstos į artimiausią paštomatą. Gavus užuolaidą, beliks ją išlyginti, pakabinti ir mėgautis atnaujintu interjeru.

Dušo užuolaida keičia bendrą vonios kambario vaizdą, jeigu užuolaida priderinta prie interjero, surišta prie sienos, patogi naudoti, ji ne tik puošia, bet ir džiugina vonios šeimininkus. Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir įvertinkite pokyčius voniose prieš ir po, pamatysite, kokią įtaką užuolaidos voniai daro bendram vaizdui.

Vonios kambarys – svarbi namų dalis, kuri padeda sukurti gerą nuotaiką dienos pradžiai ir leidžia atsipalaiduoti vakare 🛀 Tegul Jūsų namuose karaliauja grožis ir jaukumas!

Domina kaina? Kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam dušui atskirai, nes kiekvieno dušo dydis skiriasi. Išmatuokite dušo angos plotį, norimą užuolaidos aukštį ir parašykite žinutę su matmenimis, savo norais, pageidaujama spalva – paskaičiuosiu tikslią kainą. Nesvarbu, kur gyvenate, siunčiu į visus miestus per paštomatą. Užuolaidas galite atsiimti ir Šiaulių mieste.

Užpildykite užklausą dėl užuolaidų užsakymo ir netrukus į savo elektroninio pašto dėžutę gausite paskaičiuotą kainą. Paspauskite žemiau esantį mygtuką „Susisiekite“.