Pokyčiai vonioje galėtų įkvėpti ir jus! Norėtumėte daugiau grožio ir jaukumo? Kad vonia taptų gražesnė, nebūtina atlikti vonios kambario remontą, kartais pakanka pakeisti karnizą ir dušo užuolaidą. 

pokyčiai vonioje
Simono vonia, Vilnius
pokyčiai vonioje
Linutės vonia, Kaunas

Dar kelios idėjos, kaip esamą vonios kambarį atnaujinti, padaryti patrauklesniu ir jaukesniu. Pakeitus užuolaidą ir ir pakėlus karnizą šiek tiek aukščiau, vonios kambarys pasikeitė neatpažįstamai.

pokyčiai vonioje
Daivos vonia, Klaipėda

Pakeitus užuolaidos spalvą irgi galima tikėtis kardinalių pokyčių. Dar geriau pakeisti visą tekstilę vonioje: dušo užuolaidą, rankšluosčius ir kilimėlį. Tada garantuotai bus sukurtas harmoningas bendras vaizdas.

pokyčiai vonioje
Teresės vonia, Kaunas
Dar vieni kardinalūs pokyčiai. Neseniai čia buvo dušo kabina, o dabar atviras dušas su užuolaida. Ilgai naudotą dušo kabiną reikėdavo vis dažniau prižiūrėti, kruopščiai išvalyti tarpelius. Dabar iš dušo kabinos liko tik dušo padas.
👏 Nedidelė vonia tapo erdvesnė;
👏 Baldai apsaugoti nuo vandens;
👏 Buities rūpesčiai liko praeityje.
pokyčiai vonioje
Aistės vonia, Šilutė
Šiame vonios kambaryje buvusi užuolaida nusidėvėjo, atėjo laikas išsirinkti naują ir padaryti vonios kambarį gražesnį nei buvo. Klientės žodžiais „užuolaidos labai pakeitė vonios kambarį“. Ar norėtumėte pokyčių savo vonioje?
pokyčiai vonioje
Lauros vonia, Klaipėda
Pokyciai vonioje
Kas pasakytų, kad už šios dušo užuolaidos yra palėpės nuolydžio sienelė? Viena iš dušo užuolaidos paskirčių – optiškai pakeisti vonios kambario aplinką, maskuoti aštrius kampus, sukurti erdvės ir jaukumo pojūtį.
pokyčiai vonioje

Turite nestandartinio dydžio dušą, o gal tiesiog ieškote ypatingos užuolaidos voniai?

Norite, kad būtų graži ir atspari? Siūlau individualiai pasiūtas užuolaidas, kurios turi šias savybes:

👍 abi užuolaidos pusės yra vienodos, todėl bus gražios iš abiejų pusių;
👍 prausiantis neprilips prie kūno;
👍 atsparios bakterijoms, grybeliams, todėl tausos jūsų sveikatą;
👍 tvirto storesnio audinio, todėl bus tvarios, nereikės dažnai keisti ir taip saugosite gamtą;
👍 atsparios dėmėms, todėl rečiau skalbsite.

Norėtumėte pokyčių savo vonioje? Susisiekite su manimi ir pasistengsiu įgyvendinti jūsų svajones.

Domina kaina? Kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam dušui atskirai, nes kiekvieno dušo dydis skiriasi. Išmatuokite ir parašykite žinutę su matmenimis, savo norais, pageidaujama spalva – paskaičiuosiu tikslią kainą. Nesvarbu, kur gyvenate, siunčiu į visus miestus.