Kotedžo terasoje privatumas yra vienas svarbiausių faktorių. Kotedžų privalumas, kad reikia mažiau aplinkos ir namo priežiūros darbų, nei gyvenant individualiame name, tai reiškia mažiau rūpesčių. Tačiau kaimynai visai šalia iš abiejų pusių, neretai ir priešais kitų kaimynų langai į terasos pusę. Todėl norisi užsitikrinti privatumą kotedžo terasoje. Vienas iš būdų – užuolaidos kotedžo terasai.

Patarimas tik vienas – nuo kaimynų pusės pakabinkite užuolaidas terasai ir jūsų privatumas bus užtikrintas: kaimynai jūsų nematys, o jūs nematysite kaimynų. Visiems bus gerai ir santykiai bus puikūs! Galėsite laisvai jaustis savo terasoje:

  • dėvėti drabužius, kokius norite, o ne kokie tinka;
  • valgyti taip, kaip patogu, o ne pagal etiketą su visais stalo įrankiais;
  • drybsoti minkštasuolyje taip, kaip patogu, o ne ką pagalvos kiti;
  • veikti ką norite: medituoti, skaityti knygą, bendrauti su draugais ir jaustis laisvai. Tegul niekas nežino jūsų slaptų pomėgių ir niekas neaptarinėja kokie jie!

Namai jūsų privati erdvė, todėl ir turite jaustis laisvai. Viešose erdvėse ir darbe esame nuolat stebimi, visi nori pasirodyti iš geriausios pusės, susikurti mandagaus žmogaus įvaizdį. Esame „sukaustyti“ taisyklių, kaip rengtis, ką ir kaip valgyti, su kuo ir kaip bendrauti. Tegul namai būna jūsų tvirtovė, kuriose negalioja jokios taisyklės, tik laisvė ir patogumas. Grįžę po darbų nusimeskite aukštakulnius, kaklaraiščius ir nevaržomai mėgaukite geru oru terasoje.

Užtraukite užuolaidas terasai ir niekas jūsų nematys. Jauskitės laisvai ir komfortiškai! Terasa tik jūsų erdvė, todėl susikurkite privatumą patys.

Dažnai blaško ir erzina kaimynai, nesinori matyti ką jie veikia, nesinori trukdyti jiems ramybės. O jeigu kaimynas nėra geras draugas, tai norisi nuo jo atsiriboti kuo labiau. Užuolaidos terasai puiki išeitis ir šiuo atveju. Jeigu galite patys pasikabinti karnizą, užsisakykite užuolaidas terasai nuotoliniu būdu ir atsiimkite artimiausiame paštomate. Palaikykite gerus santykius su kaimynais, tegul jie nemato jūsų, o jūs netrukdote jiems. Neįtikėtina, bet užuolaidos terasai vienas iš būdų išlaikyti gerus santykius su kaimynais ir užtikrinti savo šeimos ramybę.

kotedžo užuolaidos
Patarimas - terasos stogelį rinkitės tonuotą, kad mažiau prikaitintų saulė.