Užuolaidos dušui individualus siuvimas. Turite nestandartinio dydžio dušą ir ieškote nestandartinių matmenų užuolaidos dušui savo vonios kambariui?

Siūlau individualiai pasiūtas užuolaidas dušui, atsparias vandeniui.

Užuolaidos dušui nauda:

🛁 Šalia dušo esančios grindys visada bus sausos;
🛁 Prausiantis duše su užuolaida bus keliais laipsniais šilčiau, negu atvirame duše be užuolaidos;
🛁 Šalia dušo esantys baldai ir daiktai bus apsaugoti nuo vandens lašų;
🛁 Užuolaida nesumažins vonios kambario erdvės;
🛁 Vonios kambarys taps jaukesnis ir gražesnis;
Tegul jūsų namuose karaliauja grožis ir praktiškumas 🎀

Jeigu galite patys nusipirkti ir patys pritvirtinti karnizą prie lubų arba sienų, tuomet tereikia pasakyti užuolaidos aukštį ir užuolaida bus atsiųstos į artimiausią paštomatą. Gavus užuolaidą, beliks ją išlyginti, pakabinti ir mėgautis atnaujintu vonios kambario interjeru.

Užuolaidos dušui keičia bendrą vonios kambario vaizdą, jeigu užuolaida priderinta prie interjero, surišta prie sienos, patogi naudoti, ji ne tik puošia, bet ir džiugina vonios šeimininkus. Paspauskite žemiau esantį mygtuką ir įvertinkite pokyčius voniose prieš ir po, pamatysite, kokią įtaką dušo užuolaidos daro bendram vonios kambario vaizdui.

Vonios kambarys – svarbi namų dalis, kuri padeda sukurti gerą nuotaiką dienos pradžiai ir leidžia atsipalaiduoti vakare 🛀 Tegul Jūsų namuose karaliauja grožis ir jaukumas!

Domina užuolaidos dušui kaina? Kaina skaičiuojama individualiai kiekvienam dušui atskirai, nes kiekvieno dušo dydis skiriasi. Išmatuokite dušo angos plotį, norimą užuolaidos aukštį ir parašykite žinutę su matmenimis, savo norais, pageidaujama spalva – paskaičiuosiu tikslią kainą. Nesvarbu, kur gyvenate, siunčiu į visus miestus per paštomatą. Užuolaidas galite atsiimti ir Šiaulių mieste.

Užpildykite užklausą dėl užuolaidų užsakymo ir netrukus į savo elektroninio pašto dėžutę gausite paskaičiuotą kainą. Paspauskite žemiau esantį mygtuką „Susisiekite”.

Užuolaidos dušui gali būti užsakomos  nuotoliniu būdu, tačiau įvertinkite jeigu:

🎀 patys galite pasikabinti karnizą.

🎀 patys galite išmatuoti dušo angos plotį ir norimą užuolaidos aukštį.

🎀 patys galite pasikabinti užuolaidas dušui.

🎀 įvertinote, kad dėl skirtingų ekrano nustatymų realybėje užuolaidos atspalvis gali šiek tiek skirtis.