Užuolaidos terasai puikiai tiks, jeigu norite apsisaugoti nuo saulės arba sukurpti privatumą

 Jūsų terasa pietų pusėje, nuolat apšviesta saulės? O gal norėtumėte sukurti jaukumą terasoje tekstilės pagalba? Siūlau naujas, individualiai pasiūtas užuolaidas terasai. Užuolaidų audinio abi pusės vienodos, todėl bus gražios iš abiejų pusių.

Užuolaidų terasai nauda:

✍️ Apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių;
✍️ Suteikia terasai jaukumo;
✍️ Suteikia Jums ir svečiams privatumo;
✍️ Terasa tampa tarsi dar vienu kambariu, tik lauko.
Jeigu galite patys pasikabinti karnizą, tuomet belieka pasakyti užuolaidos terasai aukštį, išsirinkti patikusią spalvą ir užuolaidos bus atsiųstos į artimiausią paštomatą. Kai gausite užuolaidas, jas tereikės patiems jas pakabinti ir mėgautis poilsiu terasoje.

Šiltuoju metų laiku norisi daugiau laiko praleisti gryname ore. Terasa arba pavėsinė gali būti dar vienas kambarys, tik lauko, kuriame gera leisti laiką su šeima ir draugais. Tereikia jaukiai ją įrengti ir apsaugoti nuo saulės ir ultravioletinių spindulių užuolaidomis terasai.

Tegul jūsų terasa būna mylimiausias kambarys, kuriame gera leisti laiką!

Terasose, kurių nuotraukas talpinu šiame puslapyje, niekada nesu buvusi, nes užuolaidas siunčiu, bet visos yra artimos ir mylimos, lyg būtų artimiausių draugų, o prisiminus jų šeimininkus aplanko malonus džiugesys.

Darbo vieta terasoje? Užuolaidos terasai padės įgyvendinti šią svajonę!

Didžiulė laimė dirbti nuotoliniu būdu namuose. Kodėl gi neįsirengus darbo vietos terasoje gryname ore? Viskas ko reikia: stalo, kėdės, kompiuterio, užuolaidų nuo saulės ir skanios kavos. Smagu pradėti dienos darbus gryname ore. Juk protiniam darbui labiausiai reikalingas grynas oras. Kai žmogaus viduje gera ir ramu, priimami teisingi sprendimai darbo klausimais. Tikrai verta įsirengti darbo kambarį terasoje. Pabandykite!

užuolaidos terasai

Domina kaina? Kaina skaičiuojama individualiai kiekvienai terasai atskirai, nes kiekviena terasa skirtinga. Užpildykite užklausą dėl užuolaidų terasai ir gausite atsakymą el. paštu. Nesvarbu, kur gyvenate, siunčiu į visus miestus.

Užsakykite užuolaidas nuotoliniu būdu, jeigu:

🎀 patys galite pasikabinti karnizą.

🎀 patys galite išmatuoti angos plotį ir norimą užuolaidos aukštį.

🎀 patys galite pasikabinti užuolaidas.

🎀 įvertinote, kad dėl skirtingų ekrano nustatymų realybėje atspalvis gali šiek tiek skirtis.