Užuolaidos terasai ne tik gražios  bet ir praktiškos. Jūsų terasa pietų pusėje, nuolat apšviesta saulės? O gal norėtumėte sukurti jaukumą terasoje tekstilės pagalba? Siūlau naujas, individualiai jūsų terasai pasiūtas užuolaidas. Užuolaidų audinio abi pusės vienodos, todėl bus gražios iš abiejų pusių.

Šiltuoju metų laiku norisi daugiau laiko praleisti gryname ore. Terasa arba pavėsinė gali būti dar vienas kambarys, tik lauko, kuriame gera leisti laiką su šeima ir draugais. Tereikia jaukiai ją įrengti ir apsaugoti nuo saulės ir ultravioletinių spindulių užuolaidomis terasai.

Tegul jūsų terasa būna mylimiausias kambarys, kuriame gera leisti laiką!

uzuolaidos terasai

Užuolaidų terasai paskirtis:

✍️ Apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių;
✍️ Suteikia terasai jaukumo;
✍️ Suteikia Jums ir svečiams privatumo;
✍️ Terasa tampa tarsi dar vienu kambariu, tik lauko.
Jeigu galite patys pasikabinti karnizą, tuomet belieka pasakyti užuolaidos terasai aukštį, išsirinkti patikusią spalvą ir užuolaidos bus atsiųstos į artimiausią paštomatą. Kai gausite užuolaidas, jas tereikės patiems jas pakabinti ir mėgautis poilsiu terasoje.

Terasose, kurių nuotraukas talpinu šiame puslapyje, niekada nesu buvusi, nes užuolaidas siunčiu, bet visos yra artimos ir mylimos, lyg būtų artimiausių draugų, o prisiminus jų šeimininkus aplanko malonus džiugesys.

Darbo vieta terasoje? Užuolaidos terasai padės įgyvendinti šią svajonę!

Didžiulė laimė dirbti nuotoliniu būdu namuose. Kodėl gi neįsirengus darbo vietos terasoje gryname ore? Viskas ko reikia: stalo, kėdės, kompiuterio, užuolaidų nuo saulės ir skanios kavos. Smagu pradėti dienos darbus gryname ore. Juk protiniam darbui labiausiai reikalingas grynas oras. Kai žmogaus viduje gera ir ramu, priimami teisingi sprendimai darbo klausimais. Tikrai verta įsirengti darbo kambarį terasoje. Pabandykite!

užuolaidos terasai

Norėtumėte savo terasai įsigyti kitus nestandartinio dydžio siuvinius, pavyzdžiui pagalvėles terasai arba uždangalą kepsninei? Parašykite savo norus, galbūt padėsiu jas įgyvendinti!

Domina kaina? Kaina skaičiuojama individualiai kiekvienai terasai atskirai, nes kiekviena terasa skirtinga. Išmatuokite ir parašykite žinutę su matmenimis ir savo norais – paskaičiuosiu tikslią kainą. Nesvarbu, kur gyvenate, siunčiu į visus miestus.